Otázky a odpovede

Je to legálne?
Nie , pre sledovanie si prosím zakúpte balíček u vášho poskytovateľa.
Čo je cardsharing?
Cardsharing je metóda umožňujúca sledovať satelitnú televíziu bez karty vo vašom prijímači.

Čo k tomu potrebujem?
Potrebujem cardsharing-ready prijímač a pripojenie k internetu.
Pri registrácii na službu čestne prehlasujete, že ste legitímny vlastník pôvodnej predplatenej karty u  poskytovateľa vo vašej krajine.
Ako viem, že môj prijímač je cardsharing-ready?
Obvykle prijímač s LAN portom pozná cardsharing. Medzi najznámejšie zariadenia patrí: Cryptobox, Alma, Dreambox, Octagon, Clarke-Tech, IP-Box a veľa ďalších. Prečítajte  si návod prijímača.

Ako to funguje?
Väčšina kanálov, prijatých zo satelitov, sú šifrované. Musíte si kúpiť kartu od poskytovateľa a platiť každý mesiac. Táto karta dokáže dekódovať kanály a môžete v pokoji sledovať svoju televíziu. S touto službou už nepotrebujete žiadnu kartu. Budú vám zaslané dekódovacie dáta, priamo do vášho prijímača cez internet.

Koľko táto služba stojí?
V závislosti na tom, koľko balíčkov chcete sledovať, ceny začínajú od 1$ za mesiac, za balíček.

Čo je to protokol?
Protokol je druh komunikácie medzi prijímačom a serverom. V ponuke sú všetky druhy protokolov, ako je camd3, newcamd a cccam.

Ako vybrať protokol?
Musíte zistiť, aké protokoly sú podporované Vašim prijímačom. Pokiaľ neviete, môžete si vybrať newcamd (je vhodný pre väčšinu zariadení) alebo si prečítať manuál prijímača.

Je táto služba bezpečná?
Áno, tieto služby sú veľmi bezpečné, používané sú len  zabezpečené pripojenia k prijímačom, nežiadajú žiadne osobne údaje, používajú certifikát SSL, nelogujú Vašu IP adresu. Tieto služby sú 100% anonymné.

Ako rýchly internet potrebujem?
Môžete mať pomalý ale stabilný DSL kabel, alebo 3G pripojenie k internetu. Keď sa pozeráte na TV, potrebujete len cca 3MB dát za každý deň sledovania. Pozor, pokiaľ nemáte stabilné pripojenie, môže sa často zastaviť obraz pri sledovaní televízie.

Registračné údaje, ktoré potrebujete?
Pri registrácii musíte zvoliť „užívateľské meno“ (nemusí byt pravé meno) a heslo. To je všetko, čo potrebujete. Vaša e-mailová adresa nie je povinná.

Ako môžem zaplatiť za tieto služby?
Môžete platiť cez: Visa, MasterCard, PayPal, Liqpay, MoneyBookers, onpay.ru, interkassa, a mnoho ďalších.

Ako dlho trvá aktivácia služby?
Potom, čo si vyberiete balíček a uskutočníte platbu, aktivácia sa uskutoční okamžite. Môžete začať sledovať svoje obľúbené programy do 5 minút po registrácii.

Môžem používať službu na dvoch prijímačoch?
Nie, jeden účet je platný len pre jeden prijímač. Pokiaľ systém zistí dvojité prihlásenie, alebo re-sharing, môžete byť zablokovaný systémom.

admin